Billboard sponsorski Produkcja billboardów sponsorskich tv

Czym jest billboard sponsorski

Billboardy sponsorskie to bardzo krótkie filmy lub animacje. Wyświetlane są przeważnie przed audycjami sponsorowanymi przez daną firmę. Używane są najczęściej w telewizji, lecz nic nie stoi na przeszkodzie aby użyć ich w innym miejscu, np. w serwisie YouTube. Stworzenie takiego formatu reklamy przeważnie jest dużo trudniejsze niż zwykłego spotu reklamowego, przez rygorystyczne obostrzenia i wymogi.

Sponsoring Tv - Wymagania i obostrzenia

Wymagania co do produkcji billboardów sponsorskich możemy podzielić na dwie grupy. 

Pierwszą z nich są wymagania czysto techniczne. Musi być zapisany w odpowiedniej jakości, formacie audio i video. Ograniczony jest też co do jego długości, która w większości przypadków wynosi 8s, 16s lub 24s w zależności od ilości sponsorów.

Drugą grupą są wymagania odnośnie treści. Produkcja ta nie może bezpośrednio nawiązywać do kampanii promocyjnych prowadzonych obecnie lub w niedalekiej przeszłości w żadnym zakresie. Billboard sponsorski nie może mieć charakteru reklamy. Idealną opcją jest kiedy treść takiego przesłania brzmi mniej więcej w ten sposób "Sponsorem programu jest firma X, producent produktu Y". Reklama tego typu nie może też w żadnym stopniu zachęcać do zakupu produktu lub innej czynności z nim związanej.

Liczy się koncept

Zlecając nam pracę nad swoim billboardem sponsorskim, masz pewność że stworzony przez nas koncept będzie oryginalny i nietuzinkowy. Każdą realizację traktujemy jako osobny projekt i z należytą uwagą. Z powodzeniem realizujemy kampanie dla klientów, którzy cyklicznie do nas powracają. Fakt ten świadczy o obdarzonym nas zaufaniu i jakości naszych realizacji.

Obejrzyj Reklamy, które zrealizowaliśmy w naszym portfolio reklamowym na naszej stronie www.

Nawiąż z nami kontakt, a z pewnością razem uda osiągnąć się nam zamierzony efekt.

Jak odbywa się realizacja produkcji?

1 Etap Analiza profilu firmy i produktu. Odnajdywanie cech charakterystycznych, użytkowych itp.

2 Etap Tworzymy plan konspekt billboardu reklamowego, dobieramy miejsce, aktorów lub inne środki (w przypadku animacji).

3 Etap To kluczowy etap całej produkcji. Właśnie w tym realizujemy cały zamysł i dopinamy wszystko na gotowo.

4 Etap Oddajemy końcową realizację w Państwa ręce. Jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni z efektu końcowego i z udanej współpracy.

166
zrealizowane projekty
2K - 4K
nowe rozdzielczości
12
osób w zespole
Zaufali nam

Stałe systematyczne realizacje świadczą o naszej przewadze.Studio Filmowe IMAGINE
Trzciana 412, 32-733 Trzciana

E-Mail: kontakt@video-imagine.pl
Tel. 886 011 507
Tel. 606 491 434
Tel. 14 6136298