Film Korporacyjny Produkcja filmów korporacyjnych, firmowych

Film o korporacji to bardzo skuteczna i efektywna forma reklamy dla dużych firm i przedsiębiorstw.

Produkcja filmów korporacyjnych opiera się na kompleksowym ukazaniu zakresu działalności, potencjału, zespołu czy też sposobu działania firmy. Firma bez odpowiedniej reklamy nie ma szans podczas walki o klientów na obecnym rynku.Film korporacyjny pozwala przekazać współpracownikom czy też klientom firmy wiedzę na temat oferowanych produktów, usług czy też wyśrubowanych standardów które przedsiębiorstwo spełnia. Jest to też doskonała opcja żeby pochwalić się swoją flotą, parkiem maszynowym, czy też wykwalifikowanymi pracownikami.

Nowoczesny środek przekazu

Filmy korporacyjne łączą w sobie nowoczesne i doskonałe środki takie jak obraz, dźwięk czy też efekty specjalne. Są one idealnym narzędziem marketingowym, idealnie dociera do dokładnie wybranej, spersonalizowanej grupy odbiorców. Trafiasz dokładnie do osób, do których chciałeś dotrzeć, oszczędzając dzięki temu cenne środki.

Buduje pozytywny wizerunek

Film o korporacji pomaga zbudować nowoczesny, pozytywny wizerunek.Może być prezentowany na wszelkiego rodzaju eventach, uroczystościach, spotkaniach firmowych czy też posiedzeniach. Dodatkowo film można umieścić na swojej stronie firmowej, lub profilu społecznościowym, budując dzięki niemu społeczność wokół własnego profilu.

Filmy korporacyjne, które realizowaliśmy znajdziesz w naszym portfolio na naszej stronie www.

1 Etap Zbieranie informacji na temat celu danego projektu. Definiujemy grupę docelową, cel który chcemy osiągnąć, Przesłanie które firm korporacyjny ma ze sobą nieść. Staramy się dokładnie sprecyzować kierunek projektu.

2 Etap Tworzymy plan zdjęciowy, zbieramy cały zespół (operatorów, dźwiękowców, oświetleniowców, stylistów, itd.). Nagrywamy dla Państwa materiał. Nagrania trwają 1-3 dni roboczych, podczas których rejestrujemy to co w późniejszym czasie stanie się filmem.

3 Etap To kluczowy etap całej produkcji. Właśnie w tym momencie trwa montaż, postprodukcja i korekcja. To właśnie teraz film nabiera końcowego kształtu.

4 Etap Oddajemy końcową realizację w Państwa ręce. Jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni z efektu końcowego i z udanej współpracy.

Filmy korporacyjne z powodzeniem realizujemy w całej Polsce jak i różnych zakątkach świata.

166
zrealizowane projekty
2K - 4K
nowe rozdzielczości
12
osób w zespole
Zaufali nam

Stałe systematyczne realizacje świadczą o naszej przewadze.Studio Filmowe IMAGINE
Trzciana 412, 32-733 Trzciana

E-Mail: kontakt@video-imagine.pl
Tel. 886 011 507
Tel. 606 491 434
Tel. 14 6136298