Film Prezentacyjny  

Film prezentacyjny przedstawia firmę lub instytucję. To dynamiczna i krótka wizytówka, którą najczęściej umieszcza się na stronie www jako wstępną informację o działalności.

Czym jest prezentacja filmowa

Film prezentacyjny lub prezentacja o firmie stanowi doskonałe połączenie filmu promocyjnego z filmem instruktażowym lub szkoleniowym. W jednym materiale lub animacji przedstawiamy zarówno firmę oraz produkt, jego cechy i sposób działania. 

Przedstawia on instytucję w sposób zwięzły i dynamiczny. Umieszczany jest bardzo często na stronach internetowych firm, oraz używany podczas konferencji i prezentacji dla kontrahentów.
Siłą tego typu filmów jest ich ciekawa forma, gdzie odbiorca w kompleksowy sposób dowiaduje się o firmie i ich produktach.

Gdzie realizujemy filmy biznesowe

Mamy doświadczenie w tego typu realizacjach. Wiemy że Twoja firma wymaga indywidualnego podejścia, dlatego u nas takowe otrzymasz. Zapytaj o wycenę swojego projektu już dziś, a otrzymasz fachowe wsparcie. Film prezentacyjny lub prezentacja o firmie realizujemy na terenie całej Polski i nie tylko. Do tej pory w kraju odwiedziliśmy m.in. Kraków, Warszawę, Katowice, Częstochowę, Wrocław, Łódź, Poznań, Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz, Zakopane

166
zrealizowane projekty
2K - 4K
nowe rozdzielczości
12
osób w zespole

Zaufali nam

Stałe systematyczne realizacje świadczą o naszej przewadze.Studio Filmowe IMAGINE
Trzciana 412, 32-733 Trzciana

E-Mail: kontakt@video-imagine.pl
Tel. 886 011 507
Tel. 606 491 434
Tel. 14 6136298