Film Promocyjny Film Promocyjny Kraków Warszawa Łódź Poznań Wrocław Katowice

Film promocyjny to skuteczna forma reklamy

Film promocyjny to nowoczesne narzędzie marketingowe, które spośród wielu innych form wydaje się być niezwykle skuteczne. Jego celem jest uwypuklenie zalet firmy, instytucji, szkoły, a w swojej formie (nowoczesne nagranie filmowe, animacje, lektor) zaciekawienie i zapoznanie przyszłego klienta z ofertą. Realizujemy firmy promocyjne tak aby spełniały swoje cele marketingowe. Dbamy o ich merytoryczny przekaz i nowoczesną artystyczną formę. Wideo wizerunkowe tworzone są głównie na potrzeby Internetu gdzie przy darmowych lub bardzo niskich kosztach emisji zwiększamy wielokrotnie możliwość dotarcia do klienta. Według statystyk klient 40 razy bardziej kliknie na film niż na baner w internecie.

Efektami stworzenia filmu wizerunkowego jest  zwiększenie rozpoznawalności produktu, usługi lub firmy, a tym samym sprzedaży, zwiększenie rozpoznawalności marki, pozytywny wizerunek marki itd.

Produkcja filmu promocyjnego lub wizerunkowego podzielona jest na cztery etapy:

1 Etap

Tworzenie scenariusza lub storyboardu w oparci o strategię firmy oraz najnowsze trendy w produkcji filmowej. W tym etapie określa się podstawowe założenia takie jak ilość lokalizacji, aktorów oraz tekst lektorski.

2 Etap

 Rejestracja materiałów, która z reguły trwa od 1-3 dni roboczych.  W zależności od produkcji na planie filmowym mogą znaleźć się operatorzy, dźwiękowcy, ostrzyciele, oświetleniowcy, wizażyści, styliści i wiele innych.

3 Etap

Montaż oraz pełna postprodukcja (kolor korekcja, color grading, udźwiękowienie, animacje). Etap ten trwa od  3-7 dni roboczych, a w przypadku dużych produkcji nawet 21 dni roboczych.

4 Etap

Zadowolenie klienta z wykonanej realizacji. Gwarantujemy niezawodność i profesjonalność swoich filmów promocyjnych, co możemy udowodnić swoim portfolio. Poniżej można zobaczyć nasze przykładowe realizacje, które z pewnością chciałbyś mieć dla swojej firmy.

Film promocyjny, wizerunkowy lub  o firmie  z powodzeniem realizujemy w całej Polsce. Odwiedziliśmy już Kraków, Warszawę, Katowice, Częstochowę, Wrocław, Łódź, Poznań, Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz, Zakopane oraz mniejsze miejscowości.
166
zrealizowane projekty
2K - 4K
nowe rozdzielczości
12
osób w zespole
Zaufali nam

Stałe systematyczne realizacje świadczą o naszej przewadze.Studio Filmowe IMAGINE
Trzciana 412, 32-733 Trzciana

E-Mail: kontakt@video-imagine.pl
Tel. 886 011 507
Tel. 606 491 434
Tel. 14 6136298