Film Szkoleniowy lub Instruktażowy  

Film Szkoleniowy lub Instruktażowy to nowoczesna forma nauczania i szkolenia , a materiał filmowy jest zdecydowanie lepiej zrozumiały i przyswajalny niż treść zawarta w broszurach. Film szkoleniowy zastępuje tradycyjne nużące szkolenie lub po prostu stanowi jego urozmaicenie.

Filmy tego typu najczęściej pokazują w jaki sposób używać danych produktów lub usługi. Mogą przedstawiać proces uruchamiania i pracy na danej maszynie lub opisywać zasady działania portalu internetowego lub usługi on-line. Stanowią znakomite uzupełnienie szkoleń sumując w sobie całą potrzebną wiedzę do której w łatwy sposób można w dowolnej chwili wrócić, a w swojej obrazowej formie są najlepiej przyswajalne.

Film szkoleniowy lub instruktażowy realizujemy po dokładnym zapoznaniu się z produktem lub usługą. Doradzamy co i w jaki sposób dobrze będzie wyglądało na ekranie komputera lub telewizora.

Film szkoleniowy lub instruktażowy z powodzeniem realizujemy w całej Polsce. Odwiedziliśmy już Kraków, Warszawę, Katowice, Częstochowę, Wrocław, Łódź, Poznań, Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz, Zakopane

166
zrealizowane projekty
2K - 4K
nowe rozdzielczości
12
osób w zespole

Zaufali nam

Stałe systematyczne realizacje świadczą o naszej przewadze.