Film z Konferencji lub Eventu  

Film z konferencji lub eventu, Film z wydarzenia, Film z targów, Film z imprezy lub videorealacja cieszy się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. Filmy takie pomagają budować wizerunek marki, a przy okazji uwieczniają ważne i duże wydarzenia. Oprócz filmowej pamiątki mają także dużą wartość reklamową ponieważ w jego treści możemy skutecznie lokować różne produkty.

Dobrze zrealizowany w nowoczesnej dynamicznej formie film z konferencji lub eventu, Film z wydarzenia, Film z targów, Film z imprezy to doskonałe połączenie zabawy, integracji zawodowej, a także szeroko rozumiana reklama firmy. Filmy te stanowią swoiste podsumowanie przedsięwzięć realizowanych przez firmę. Najczęściej tworzymy je dla internetu gdzie są doskonałą alternatywę reklamowa.

Film z konferencji lub eventu, Film z wydarzenia, Film z targów, Film z imprezy lub videorealacja realizujemy w wielu regionach Polski. Odwiedziliśmy już Kraków, Warszawę, Katowice, Częstochowę, Wrocław, Łódź, Poznań, Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz, Zakopane

166
zrealizowane projekty
2K - 4K
nowe rozdzielczości
12
osób w zespole
Zaufali nam

Stałe systematyczne realizacje świadczą o naszej przewadze.Studio Filmowe IMAGINE
Trzciana 412, 32-733 Trzciana

E-Mail: kontakt@video-imagine.pl
Tel. 886 011 507
Tel. 606 491 434
Tel. 14 6136298