Filmowanie dronem Licencjonowane filmy i zdjęcia z drona

djiinspireii

Filmy z drona

Jak realizujemy nasze nagrania?

Wykonujemy profesjonalne nagrania wideo z wykorzystaniem drona DJI Inspire 2. Sprzęt z najwyższej półki gwarantuje że nasze filmy stoją na jednym z najwyższych poziomów. Posiadamy bogate portfolio w którym znajdują się takie materiały jak filmy z drona, które można obejrzeć poniżej. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecone nam zadanie z wysoką precyzją i jakością. Posiadamy odpowiednie licencje pilotów oraz wymagane dokumenty i ubezpieczenia sprzętu. Oddając realizację filmu z powietrza w nasze ręce masz pewność że zajmiemy się wszystkim od samego początku do końca. Przelataliśmy już setki godzin, co stawia nas w czołówce firm wykonujących tego typu realizacje.

Do kogo skierowane są nasze usługi dronem?

Zastosowania filmów kręconych dronem z powietrza jest bardzo rozległa. Głównymi grupami korzystającymi z tej technologii są:

  • Developerzy, promujący swoje nowe osiedla pięknymi widokami z lotu ptaka
  • Studia filmowe na potrzeby filmów, teledysków, filmów reklamowych
  • Organizatorzy koncertów i imprez dla uatrakcyjnienia filmów promocyjnych
  • Nowożeńcy do realizacji pięknych ujęć ślubnych
  • Instytucje i samorządy w celach kartograficznych lub inspekcyjnych
  • Każdy kto chciałby uwiecznić niezapomniane chwile na kartach filmu

Zdjęcia z drona

Wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia z powietrza dzięki kamerze ZenMuse x5s.
Dzięki rozdzielczości 20,8 Mpx zdjęcia są bardzo szczegółowe. Procesor Graficzny zapewnia również bardzo dobrą przestrzeń kolorów, dzięki czemu są one żywe i świetnie odwzorowują rzeczywistość.

Zdjęcia wykonane dronem idealnie nadają się do późniejszej obróbki.  
Tak wykonane fotografie idealnie nadają się na potrzeby kartograficzne, wizualizacji, instytucji rządowych, developerów oraz jako świetna dokumentacja imprez, koncertów czy też ślubów. Zdjęcia z drona to idealna podstawa do stworzenia wielu ciekawych materiałów jak np katalogi zdjęć.

1. Kompleksowe usługi dronem

Jesteśmy studiem filmowym, dla tego materiały z drona w wysokiej jakości możemy dodatkowo obrobić i zmontować w niezwykłą produkcję reklamowo-filmową.

2. Unikalność

Nie ma dwóch identycznych filmów. Każda realizacja wymaga innego podejścia i spojrzenia. Każdy film realizujemy indywidualnie.

3. Piloci i licencje

Mamy wyszkolonych pilotów, posiadających odpowiednie uprawnienia. Przelatali setki godzin realizując filmy i zdjęcia z drona. Ich doświadczenie gwarantuje idealny lot i perfekcyjnie wykonane ujęcia.

4. Nowoczesny sprzęt

Pracujemy na dronach DJI Inspire 2. Dronach filmowych z najwyższej półki, co gwarantuje niezrównaną jakość nagrań i zdjęć.

5. Atrakcyjne wykonanie

Nad każdym lotem czuwają dwie osoby. Jedna steruje ruchem drona. Druga osoba obsługuje niezależnie kamerę, przez co dba aby każdy ważny szczegół został zawarty na filmie.

6. Eksperci

Mamy już za sobą ponad 500 godzin latania, nasi eksperci techniczni należą do jednych z najlepszych w Polsce.
4k
rozdzielczość wideo
20,8Mpx
rozdzielczość zdjęć
2 pilotów
obsługujących jednocześnie
500
przelatanych godzin
Stabilność
3-osiowy gimball
Optyka
wymienne obiektywy
Polecany Film