Film/Spot Reklamowy  

Czym są filmy reklamowe?

Film reklamowy lub Spot z założenia jest krótkim (15,30,45 sekund) lecz bardzo intensywnym przekazem. Przyjmuje się, że film taki powinien składać się średnio z  12 -  18 ujęć.  Spoty reklamowe często wzbogacane są zaawansowanymi animacjami, a ich rejestracja to prawdziwy plan filmowy.

Produkcja filmów reklamowych

Film reklamowy lub spot reklamowy najczęściej tworzy się na potrzebny telewizji i internetu. W swojej kreatywnej i nowoczesnej formie budują określony wizerunek o produkcie lub marce. Jest to jedna z najbardziej efektywnych form filmowej reklamy. W krótkim czasie jesteśmy wstanie zaciekawić widza i wzbudzić w nim określone emocje, które będą skutkowały określonymi działaniami z jego strony. Każda produkcja spotów reklamowych jest dla nas niezwykłą przygodą, równie ważną jak dla naszego klienta, dlatego nasze reklamy są takie niezwykłe i angażujące. Oglądający czuje ogrom pracy włożony w dzieło.

W IMAGINE filmy reklamowe jak również spoty reklamowe produkujemy kompleksowo i etapowo:

1 Etap

Tworzenie scenariusza lub storyboardu w oparci o strategię firmy oraz najnowsze trendy w produkcji filmowej. W tym etapie określa się podstawowe założenia takie jak ilość lokalizacji, aktorów oraz tekst lektorski.

2 Etap

Rejestracja materiałów, która z reguły trwa od 1-3 dni roboczych.  W zależności od produkcji na planie filmowym mogą znaleźć się operatorzy, dźwiękowcy, ostrzyciele, oświetleniowcy, wizażyści, styliści i wiele innych.

3 Etap

Montaż oraz pełna postprodukcja (kolor korekcja, color grading, udźwiękowienie, animacje). Etap ten trwa od  3-7 dni roboczych, a w przypadku dużych produkcji nawet 21 dni roboczych.

4 Etap

Zadowolenie klienta z wykonanej realizacji. Gwarantujemy niezawodność i profesjonalność swoich filmów promocyjnych, co możemy udowodnić swoim portfolio. Poniżej można zobaczyć nasze przykładowe realizacje, które z pewnością chciałbyś mieć dla swojej firmy.

Spot reklamowy lub film reklamowy z powodzeniem realizujemy w całej Polsce. Odwiedziliśmy już Kraków, Warszawę, Katowice, Częstochowę, Wrocław, Łódź, Poznań, Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz, Zakopane
166
zrealizowane projekty
2K - 4K
nowe rozdzielczości
12
osób w zespole
Zaufali nam

Stałe systematyczne realizacje świadczą o naszej przewadze.Studio Filmowe IMAGINE
Trzciana 412, 32-733 Trzciana

E-Mail: kontakt@video-imagine.pl
Tel. 886 011 507
Tel. 606 491 434
Tel. 14 6136298