Fotografia Ślubna  

Studio Filmowe IMAGINE to nie tylko nowoczesne filmy ślubne to również fotografia ślubna, którą tworzy trzech doświadczonych kreatywnych fotografów. Każdy z nich reprezentuje swój unikalny styl, dzięki czemu w naszym portfolio każdy znajdzie coś dla siebie.

 W IMAGINE wiemy jak powinien wyglądać nowoczesny reportaż ślubny, a dzięki wysokiej jakości odbitkami, albumem i autorską jedyną w swoim rodzaju prezentacją wiemy, że nasza oferta jest jedyna w swoim rodzaju.

Reportaż Ślubny Dobrą fotografię ślubną charakteryzuje styl całego reportażu, a nie wybranych zdjęć. W Imagine dbamy o każdy fragment Waszego ślubu i wesela. W zależności od stylu Waszego wesela łatwo wpasowujemy się w najnowsze trendy fotografii weselnej.

Plener Każdy lubi oglądać zdjęcia dobrego fotografa ślubnego, który w swojej pracy wykazuje się dużą kreatywnością i wrażliwością na kolory i techniczne aspekty zdjęcia. Tak jest właśnie w IMAGINE. Nasi fotografowie to osoby po prostu znające się na fotografii.

Albumy Wybrane zdjęcia wędrują do specjalnego albumu, którego wielkość, kolory i jakość możecie dowolnie kreować. Znajdziesz u nas albumy ślubne, foto książki, albumy dla rodziców i gości weselnych, a wszystko to w jednej kompozycji.

Prezentacja zdjęć To zupełnie coś nowego? Jako pierwsi wprowadzamy jakość zdjęć do filmowej prezentacji, gdzie reportaż ślubny nabiera zupełnie nowego wyglądu i formy. Wyobraź sobie najpiękniejsze zdjęcia wyświetlane na ekranie nowoczesnych telewizorów z subtelnymi efektami i dźwiękami wesela.

Gdzie pracujemy? Dobry fotograf ślubny pracuje na terenie całego kraju i nie ogranicza się tylko do krótkich wyjazdów. Pracowaliśmy już w wielu miastach Polski t.j. Kraków, Warszawa, Bochnia, Nowy Sącz, Tarnów, Trzciana, Limanowa, Katowice, Wrocław.

Fotografia ślubna Kraków Dla naszego ulubionego miasta Krakowa mamy specjalną tajemniczą ofertę, a oprócz niej fotografia ślubna w tym mieście to dla nas czysta przyjemność.

Więcej Mniej

Polecany Reportaż
Pełne portfolio

Anna & Michał

Justyna & Konrad

Paulina & Sławomir

Basia & Dawid

Kasia & Maciek

Joanna & Miłosz

Aleksandra & Jakub

Nowoczesny Reportaż z wesela Magdy i Krzyśka.

Magdalena i Krzysztof

Angelika & Artur

Kinga i Krzysztof


 • video_forest
  Prezentacja Imagine
  W Imagine otrzymujecie coś więcej niż tylko album i zdjęcia.
  To niezwykła prezentacja w oszałamiającej jakości. Teraz odtworzysz swoje zdjęcia
  na telewizorze czy notebooku w bardziej kreatywny sposób.

  Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy.
  Imagine Studio Filmowe
  Więcej
 • video_forest
  Prezentacja Imagine
  Przygotowaną przez nas prezentacje bez problemu odtworzysz na dużym ekranie.
  Całość zoptymalizowaliśmy pod najwyższą możliwą jakość.

  Nowoczesna forma doskonale wpasowuje się styl IMAGINE.
  U nas zdjęcia nabierają nowej formy.
  Imagine Studio Filmowe
  Imagine Studio Filmowe
  Obejrzyj prezentację
Prezentacja Imagine

W Imagine otrzymujecie coś więcej niż tylko album i zdjęcia. To niezwykła prezentacja w oszałamiającej jakości. Teraz odtworzysz swoje zdjęcia na telewizorze czy notebooku w bardziej kreatywny sposób.
Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy.

Obejrzyj prezentację

Wycena Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać naszą aktualną ofertę.


Studio Filmowe IMAGINE
Trzciana 412, 32-733 Trzciana

E-Mail: kontakt@video-imagine.pl
Tel. 886 011 507
Tel. 606 491 434
Tel. 14 6136298