Montaż filmów i produkcja Profesjonalna produkcja i montaż filmów reklamowych

Filmowanie i montaż wideo

Posiadamy szerokie zaplecze techniczne usprawniające proces nagrywania materiału i montowania filmów. Zastosowane przez nas sprzęty pozwalają uchwycić wszelkie szczegóły i wydobyć głębię z naszych filmów. W Państwa produkcjach używamy szerokiej gamy sprzętu od zaawansowanych gimbali i bezlusterkowców , aż po profesjonalnego drona DJI nagrywającego w rozdzielczości 4k.

Montaż filmów z dostarczonych materiałów

W Imagine zajmujemy się nie tylko filmowaniem, chwytaniem unikalnych chwil i momentów. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu filmów, produkcji i postprodukcji filmów reklamowych z materiałów dostarczonych przez klienta. Dzięki profesjonalnym programom z rodziny Adobe stosowanym w naszym studio, jesteśmy w stanie znacząco poprawić jakość materiału źródłowego, jak i dodać mu prawdziwie filmowy charakter. 

Montaż filmów w 4k i ponad 60 klatkach na sekundę, dzięki użyciu nowoczesnych komputerów nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Dzięki ciągłej modernizacji, jesteśmy w stanie świadczyć usługi sprawnie i szybko, skupiając się na treści filmu  a nie na niepotrzebnych awariach i długich czasach oczekiwania.

Nowoczesne narzędzia do montażu video

Stosujemy nowoczesne narzędzia i sposoby montażu. W skład oferowanego montażu wchodzą takie usługi jak: odpowiednio dobrany podkład muzyczny wraz z licencją, efekty specjalne, napisy, narracja, itp., całość ustalamy indywidualnie z klientem biorąc pod uwagę przyszłe zastosowanie filmu, jak i również dostępny budżet. Montaż filmów wykonujemy szybko, fachowo i z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Zobacz nasze ostatnie realizacje w naszym portfolio.


166
zrealizowane projekty
2K - 4K
nowe rozdzielczości
12
osób w zespole
Zaufali nam

Stałe systematyczne realizacje świadczą o naszej przewadze.Studio Filmowe IMAGINE
Trzciana 412, 32-733 Trzciana

E-Mail: kontakt@video-imagine.pl
Tel. 886 011 507
Tel. 606 491 434
Tel. 14 6136298