O Nas Opinie o Studiu Filmowym Imagine, informacje dodatkowe.

O IMAGINE

Studio Filmowe IMAGINE powstało w 2010 roku. Dzięki świeżym pomysłom i bardzo wysokiej jakości szybko zyskiwaliśmy coraz więcej zadowolonych klientów. Nasze produkcje zostały docenione w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Konsekwentność i bardzo dynamiczny rozwój poskutkowało kontraktami z dużymi markami t.j. Wisła Kraków S.A., Mitsubishi Electric, Totolotek, Policja itd.

Ciągle się rozwijamy, inwestujemy w nowe technologie i powiększamy park sprzętowy, aby dostarczać coraz lepsze i bardziej zróżnicowane produkcje.

Jesteśmy dumni, że grono naszych klientów ciągle się powiększa, a nasze realizacje dla dużych marek to nie jednorazowe zlecenia tylko stała współpraca co świadczy o naszym zaangażowaniu i ciągle niegasnącej kreatywności.

Doświadczenie IMAGINE istnieje już 6 lat. Przez ten okres pracowaliśmy już dla ponad 100 marek z różnych branż. Cenimy sobie długofalowe współprace, lecz nadal chętnie poznajemy nowych klientów. Zawsze jesteśmy na bieżąco z trendami oraz techniką. Dzięki zdobytemu doświadczeniu pomagamy w całym procesie tworzenia filmu.

Umiejętności Filmem i fotografią zajmujemy się profesjonalnie. To nasza praca z wyboru, nie z przymusu. Tworzymy zróżnicowany zespół o szerokich kompetencjach, jego doświadczenie pomaga realizować nowoczesne kampanie wizerunkowe firm lub instytucji.

Zespół IMAGINE to przede wszystkim zespół dobrze rozumiejących się ludzi z entuzjazmem i nieprzeciętnym humorem :) Każdy odpowiedzialny za swoją drobną część projektów. Jesteśmy otwarci tym samym dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów.

Z powietrza Latamy wysoko, stabilnie, bezpiecznie i w wysokich rozdzielczościach. Posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia, aby zarejestrować najlepszy materiał. Jesteśmy filmowcami i wiemy jakie ujęcia są dobre do określonych produkcji.To nas wyróżnia na tle firm zajmujących się wyłącznie filmami z powietrza.

Sprzęt Zawsze pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, nie idąc na żadne kompromisy. Filmujemy w topowych rozdzielczościach 2K-4K. Wykorzystujemy zaawansowane stabilizatory obrazów, a materiał poddajemy zaawansowanej obróbce w postprodukcji.

Praca Szukasz ciekawego miejsca, aby się rozwinąć i pomóc rozwijać IMAGINE? Chciałbyś pracować w młodym, dynamicznym zespole? Chciałbyś grać o godzinie 12:00 w gry rajdowe? :) Napisz do nas z opisem swoich umiejętności.

Więcej Mniej
166
zrealizowane projekty
2K - 4K
nowe rozdzielczości
12
osób w zespole
Zaufali nam

Stałe systematyczne realizacje świadczą o naszej przewadze.

Opinie
Dodaj swoją opinie

Produkcja filmowa Tworzymy filmy reklamowe i promocyjne wg. zaleceń klienta lub na podstawie koncepcji opracowanej przez wewnętrzny zespół kreatywny. Produkcje realiuzujemy w sposób kompleksowy: przygotowywujemy scenariusz, zatrudniamy aktorów, nagrywamy, montujemy i tworzymy animacje.

Marketing 360 Realizujemy wszystkie, również te niestandardowe produkcje. W naszym portfolio znajduje się wiele produkcji eventowych - od kameralnych przyjęć do ogromnych realizacji, aktywności związane ze sportem, czy nawet opracowanie nowej identyfikacji dużych firm.

Jesteśmy członkami Europejskiego Stowarzyszenia Filmowców Wydarzeniowych
- European Event Videographers Association (EEVA).


Studio Filmowe IMAGINE
Trzciana 412, 32-733 Trzciana

E-Mail: kontakt@video-imagine.pl
Tel. 886 011 507
Tel. 606 491 434
Tel. 14 6136298