Partnerzy Z nimi współpracujemy

Witaj w dziale gdzie przedstawiamy naszych partnerów dzięki, którym każdego dnia możemy podnosić jakość naszych usług.

Partnerzy

Firmy, instytucje i usługodawcy z którymi na co dzień współpracujemy i przynosząc obopólne korzyści.

Polecamy

To co nam się spodobało i co możemy polecić.

12
partnerów
6
polecanych usług

Orange Studio

Agencja Reklamowa, z którą stworzyliśmy nie jeden projekt. Razem możemy więcej.

Biuro Podróży Jagiellonia

Należymy do programu partnerskiego Najlepsi dla Najlepszych , zrzeszające najlepsze firmy z różnych branży. Z Biurem Podróży Jagiellonia tworzymy również filmy promocyjne oraz spoty reklamowe.

Benefit:

Klienci Biura Podróży Jagiellonia będący uczestnikami programu Najlepsi dla Najlepszych dostaną w Studiu Filmowym IMAGINE 10% rabatu na wykonanie profesjonalnego filmu reklamowego lub prywatnego oraz gratisowe animacje dostarczonych materiałów – np. logo firmowego czy prywatnych zdjęć.

4F

Z marką 4F współpracujemy już od dawna. Wspólnie tworzymy wysoko jakościowe filmy oraz fotografię z różnych wydarzeń organizowanych przez ich markę.

Wisła Kraków

Studio Filmowe IMAGINE to oficjalne studio filmowe Wisły Kraków. Z Wisła Kraków związani jesteśmy już od 2012r. Od tej pory stworzyliśmy około 65 udanych produkcji.Ta liczba ciągnie rośnie z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Zapraszamy na ich oficjalną stronę oraz do śledzenia portalu Facebook, gdzie ukazują się nowe spoty.

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric to nasz stały partner. Dzięki doskonałej współpracy tworzymy wspólnie filmy na cały rynek europejski, prezentujące ich rozwiązania w wielu dziedzinach życia m.in w fabrykach, firmach, ale również w domu każdego z nas.

MGGP Aero

Jedna firma - wiele rozwiązań! Najlepsza firma w Polsce zajmująca się m.in. zdjęciami lotniczymi (pionowe i ukośne), zdjęciami hiperspektralnymi, skaningiem laserowym oraz teledetekcyjnymi analizami środowiska. Ich rozwiązania to nasze codzienne życie. Tworzenie filmów dla nich to dla nas niesamowita przyjemność!

Najlepsi Dla Najlepszych

Program partnerski - jako firma partnerska programu Najlepsi dla Najlepszych będziemy wręczać wszystkim Klientom którzy odwiedzą Studio Filmowe IMAGINE i skorzystają z naszych usług specjalny bon. Na jego podstawie nasi Klienci do każdych zakupionych w Biurze Podróży Jagiellonia wczasów otrzymują darmowy parking przy lotnisku, z którego udają się na wakacje. To nie wszystko! Każda Klientka dostanie dodatkowo w prezencie zaproszenie do SPA, natomiast każdy Klient voucher na squasha oraz wiele innych! Wszystkie te prezenty są oczywiście zupełnie gratis.

Akademia Piłkarska 21

W sporcie czujemy się jak ryba w wodzie! Dzięki naszemu wieloletniemu partnerowi Akademii Piłkarskiej 21, corocznie zajmujemy się obsługą filmową i fotograficzną największego Turnieju Piłkarskiego w Krakowie - Murapol Cup - Puchar Akademii Piłkarskiej 21.

Sant-Tech

Z firmą Sant-Tech naszą współprace wiążemy od początku naszej działalności. Produkujemy nawet do 3 różnych filmów miesięcznie z ciągłym zadowoleniem klienta.Studio Filmowe IMAGINE
Trzciana 412, 32-733 Trzciana

E-Mail: kontakt@video-imagine.pl
Tel. 886 011 507
Tel. 606 491 434
Tel. 14 6136298