Reklama w Telewizji Realizacja spotów reklamowych TV

Produkcja spotów i reklam telewizyjnych

Produkcja reklam tv jest niezwykle wymagająca, oprócz niezwykle wysokiej jakości i spełnionych norm technicznych, wymaga także odpowiednich plików. się swoją flotą, parkiem maszynowym, czy też wykwalifikowanymi pracownikami. W naszym posiadaniu znajdują się nowoczesne narzędzia, oprogramowanie i przede wszystkim talent. Kompleksowo realizujemy każde zlecenie i dbamy o najdrobniejszy szczegół.

Rozpoznawalność marki dzięki reklamie telewizyjnej

Reklama w telewizji jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów promocji (efektowną także). Spoty telewizyjne charakteryzują się niesamowitym zasięgiem i gronem telewidzów, do których kierujemy przekaz. Reklama tego typu bardzo silnie oddziałuje na kilka zmysłów człowieka, co dodatkowo wzmacnia i utrwala przekaz, jak i odczucia co do marki. Reklama telewizyjna jest też prestiżowa, bo przecież gdy ktoś reklamuje się w telewizji ma odpowiednie fundusze, czyli jest dużą, zaufaną i stabilną firmą.

Przede wszystkim pomysł

Cały nasz czas pochłania praca nad realizacjami naszych klientów. Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego przywiązujemy uwagę do najdrobniejszego elementu. Reklamy telewizyjne mają przyciągać uwagę i wzbudzać w oglądającym emocje. Jednym z pierwszych kroków jakie wykonujemy jest przygotowanie nowatorskiego pomysłu. Zbadamy profil Twojej firmy oraz produktu a następnie przygotujemy zaskakujący i chwytliwy plan spotu reklamowego. Nasze realizacje w sposób ciekawy, ale nie nachalny przekazują wszystkie idee reklamy. Dobry spot reklamowy w telewizji przekłada się na Państwa zyski.

Obejrzyj Reklamy Telewizyjne, które realizowaliśmy w naszym portfolio reklam tv na naszej stronie www.

Nawiąż z nami kontakt, a z pewnością razem uda osiągnąć się nam zamierzony efekt.

Jak działamy?

1 Etap Zbieranie informacji na temat celu danego projektu. Definiujemy grupę docelową, cel który chcemy osiągnąć, Przesłanie które reklama tv ma ze sobą nieść. Staramy się dokładnie sprecyzować kierunek projektu.

2 Etap Tworzymy plan zdjęciowy, zbieramy cały zespół (operatorów, dźwiękowców, oświetleniowców, stylistów, itd.). Nagrywamy dla Państwa materiał. Nagrania trwają 1-3 dni roboczych, podczas których rejestrujemy to co w późniejszym czasie stanie się filmem.

3 Etap To kluczowy etap całej produkcji. Właśnie w tym momencie trwa montaż, postprodukcja i korekcja. To właśnie teraz film nabiera końcowego kształtu.

4 Etap Oddajemy końcową realizację w Państwa ręce. Jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni z efektu końcowego i z udanej współpracy.

Filmy korporacyjne z powodzeniem realizujemy w całej Polsce jak i różnych zakątkach świata.

166
zrealizowane projekty
2K - 4K
nowe rozdzielczości
12
osób w zespole