• video_forest
  Retrobudka
  Retrobudka
  czyli fotobudka od IMAGINE
  Showreel
  Oferta
 • video_forest
  Showreel

RETROBUDKA - FOTOBUDKA

Retrobudka to sposób na ciekawą fotobudkę od IMAGINE. Znudziły Wam się standardowe fotobudki o kształcie szafy z IKEA, nie wnoszące nic kreatywnego i niespotykanego do Waszej imprezy? Nasza retrobudka - fotobudka to nowe spojrzenie na szalone zdjęcia na każdą Twoją okazję.

Retrobudka Wybraliśmy styl Retro bo jest ponadczasowy i doskonale pasuje do każdego wystroju sali. Nasza fotobudka przyciąga uwagę i zainteresowanie, a przy tym jest dziecinnie prosta w obsłudze. Każde zdjęcie to doskonała pamiątka dla gości chętnie uczesniczących w zabawie.

Profesjonalne szybkie wydruki W małej obudowie zmieściliśmy profesjonalną drukarkę do zdjęć, która w kilka sekund wydrukuje w pełni spersonalizowane odbitki. W naszej ofercie zdjęcia zawsze drukowane są bez limitu. Nie ważne jaki pakiet wybierzesz Ty i Twoi goście otrzymają najwyższą jakość.

Pełna personalizacja Od najniższych pakietów otrzymujesz od nas w pełni spersonalizowaną fotobudkę. Różne szablony zdjęć zawsze opatrzone są waszymi imionami i datą. Personalizujemy ekran startowy oraz samą fotobudkę. Jest na co popatrzeć :)

Jakość IMAGINE Jesteśmy filmowcami i fotografami z prawdziwego zdarzenia. Wiemy jak powinny wyglądać dobre zdjęcia, odpowiednio doświetlone oraz z odpowiednimi filtrami itp. Z nami masz pewność, że przy fotobudce nie stoi osoba przypadkowa z pomysłem na łatwy biznes i szybki zarobek.

3
dopasowane pakiety
BEZ
limitu zdjęć
104
gadżety

Tak to wygląda
Fotobudka na weselu to doskonała atrakcja dla wszystkich gości.
Tak wygląda zabawa z nami.
DLACZEGO MY?

Umówmy się, ofert na rynku jest 5523 (plus minus 5000 :-) Wiec dlaczego warto zdecydować się na naszą retrobudkę?
Wyróżnia nas wiele rzeczy:

Jedyny w swoim rodzaju wygląd Naszą retrobudkę zbudowaliśmy od podstaw. Każdy element zaprojektowaliśmy tak, aby był funkcjonalny i przedewszystkim dobrze wyglądał. Nie wiem jak Wy, ale nam przestały się podobać fotobudki robione z szafek z Ikea, nie wnoszące już nic ciekawego.

Doświadczenie NIe robimy tego z przypadku. Znamy technologie, trendy obróki fotografii, pracujemy z filmem i zdjęciami na co dzień. Daje Wam to gwarancję, że wiemy co robimy i poziom naszych usług to top w Polsce.

Jakość zdjęć i odbitek Mamy nadzieję, że to widać. Tak to ustawiliśmy, zastosowaliśmy automatyczną obróbkę i dodatkowe filtry, że zdjęcia wyglądają idealnie. Porównaj nas z konkurencją. Jak znajdziesz lepsze stawiamy piwo :0

Media społecznościowe W każdej chwili dowolne zdjęcia możesz udostępnić na swoim profilu na facbooku. wysłać do siebie mailem lub zaćwierkać poprzez tweetera. Wszystko w parę sekund z dziecinną łatwością.

Własne gadżety Większość gadżetów również wykonaliśmy sami. To znaczy, że takich tekstów i elementów nie znajdziesz nigdzie indziej. Nie kopiowaliśmy innych. To nas zaczynają kopiować i to chyba wystarczająca rekomentacja.

Humor :) A tego jest najwięcej. Każde zdjęcie i przebranie to szczera radość i zabawa. Z nami bawią się wszyscy: starzy i młodzi. A chwile spędzone z nami to nie strata czasu.Cennik
Fotobudka na weselu to doskonała atrakcja dla wszystkich gości.
Tak wygląda zabawa z nami.
Cennik
Cennik
Cennik

Sprawdź termin Wypełnij poniższy formularz, aby sprawdzić dostępność terminu.


Studio Filmowe IMAGINE
Trzciana 412, 32-733 Trzciana

E-Mail: kontakt@video-imagine.pl
Tel. 886 011 507
Tel. 606 491 434
Tel. 14 6136298